fbytinstagram

PORCJOWANIE EKSTRAKTÓW „AROMAT KONOPNY CBD” MR HEMPEREK

porcjowanie ekstraktów „Aromat Konopny CBD‟ Mr Hemperek w większości chorób, poza nowotworami, gdzie porcjowanie jest inne – i zostało dokładnie opisane w opracowaniu “Konopie a nowotwory” na stronie www. mrhemperek.pl

Aby stosowanie było skuteczne potrzebny jest produkt bogaty w kannabinoidy – „Aromat Konopny CBD‟ Mr Hemperek, należy go stosować w sposób indywidualnie dobrany do potrzeb organizmu oraz stosować regularnie.

Jeśli nie ma efektów po konopiach to oznacza: produkt o zbyt ubogim składzie (sama standaryzacja na CBD jest niewystarczająca), źle dawkujemy lub stosujemy nieregularnie.

PORCJOWANIE ustalamy na podstawie obserwacji organizmu.

Przy prawidłowym dawkowaniu pierwsze efekty są widoczne już po kilku dniach, przy chorobach przewlekłych po kilku tygodniach regularnego stosowania. W niektórych chorobach czasem bywają już po pierwszej kropli (np. stany skurczowe, choroba Parkinsona). Jeśli ktoś stosuje kilka tygodni, miesięcy czy lat (bywa i tak) i nie widzi efektów to znaczy, że jest złe porcjowanie. Albo produkt zbyt ubogi w kannabinoidy, ale to nie dotyczy ekstraktów „Aromat Konopny CBD‟ Mr Hemperek.

Dwie osoby z tymi samymi na pozór problemami, często potrzebują zupełnie różnych dawek. W takiej samej sytuacji zdrowotnej dawka 3x dziennie po 2 krople, jest równie prawdopodobna jak 3x dziennie po 8 czy 10 kropli.

Najbardziej naturalne stężenie jakie uzyskujemy z rośliny przy jednorazowej ekstrakcji to 25% CBD. Dlatego najczęściej zaczyna się od tego właśnie stężenia u większości osób dorosłych i u dzieci z poważnymi problemami, takimi jak np. autyzm, ADHD czy padaczka. Ważna jest zarówno dawka jak i częstotliwość stosowania.

Stosowanie 3x dziennie co 8 godzin jest optymalne w większości problemów. W padaczkach 4x na dobę, co 6 godzin uznawane jest za najlepsze, w praktyce jednak bywa, że wystarcza co 8 godzin.

Adaptacja organizmu do kannabinoidów może trwać nawet do 6 tygodni, ale najczęściej już po 7-10 dniach organizm jest przyzwyczajony.

porcjowanie EKSTRAKTÓW „AROMAT KONOPNY CBD” MR HEMPEREK Jeśli zaczęliśmy od stężenia 5% lub 15% aby przyśpieszyć efekty można od razu zacząć od większej ilości kropli lub trzeba liczyć się z tym, że na efekty trzeba będzie czekać proporcjonalnie dłużej.

Stosujemy po posiłku lub w trakcie. Można potrzymać na błonach śluzowych lub od razu połknąć. Ekstrakt jest bogaty w składniki i działa bez względu na sposób przyjmowania.

Stosowanie zaczynamy od 3 x dziennie po 1 kropli produktu o stężeniu 25%.
Co kilka dni – od 3 do 7 – zwiększamy o 1 kroplę do każdej porcji, czyli 3×2 krople, potem 3×3 krople, potem 3×4 krople i tak dalej.
Co 3 miesiące robimy 2-3 dni przerwy i wracamy do dawek, na których zakończyliśmy. Po przerwach dłuższych zaczynamy znowu od 3×1 kropla i zwiększamy.

Dawka docelowa to najwyższa dawka przy jakiej dobrze funkcjonujemy. Prawidłowo zastosowany „Aromat Konopny CBD‟ Mr Hemperek daje ogólny dobrostan organizmu, objawiający się brakiem dokuczliwych objawów, dobrą aktywnością dzienną – więcej siły, więcej energii, jesteśmy w stanie wszystko zrobić tak jak kiedy byliśmy zdrowi – oraz prawidłowym snem – zasypia się bez problemów, przesypia całą noc i wstaje wypoczętym. Jest to możliwe, ponieważ uzyskujemy sen, który jest fizjologiczny i ma wszystkie fazy – w odróżnieniu od snu wymuszonego lekami chemicznymi.

Jeśli zwiększamy dawkę i widzimy, że wcześniej była poprawa a teraz pojawia się pogorszenie, oznacza to, że dostarczamy dawkę większą niż potrzebuje organizm i należy ją zmniejszyć do dobrze tolerowanej. (Nie dotyczy nowotworów).

Dawka za duża nie jest szkodliwa i wszystkie objawy przejdą po kilku godzinach od zmniejszenia dawki. W niektórych chorobach możliwy jest Proces revitalizacji, a w niektórych zatrzymanie postępu i poprawa funkcjonowania.

Więcej szczegółowych informacji o praktycznym stosowania produktów konopnych umieszczamy sukcesywnie na stronie:
www.mrhemperek.pl
w zakładce „Wiedza” i dalej „Artykuły”.

Opracowanie: Anna Szyszkowska – mgr farmacji, specjalista farmacji aptecznej, dyplomowany dietoterapeuta, konsultantka w firmie Mr Hemperek

porcjowanie EKSTRAKTÓW
„AROMAT KONOPNY CBD” MR HEMPEREK – pobierz poradnik

porcjowanie

Napisz Komentarz

Your email address will not be published.