Historia Emi

Historia Emi

2 sierpnia 2018r.

Jestem mamą 12-letniego chłopca z autyzmem. Od lat szukamy skutecznej terapii dla syna. Ostatnio trafiliśmy na lekarza, który rozpoczął terapię syna i wchodzi w to olej Mr Hemperek. Aktualnie syn przyjmuje leki. Jesteśmy w fazie oczyszczania z metali ciężkich po szczepieniach. Po latach poszukiwań dotarliśmy do przyczyny autyzmu u syna. I zaczeliśmy go leczyć CBD Mr Hemperek. Widać już efekty tej terapii. Syn ma coraz lepsze oceny w szkole, gra na klarnecie i coraz lepiej radzi sobie z trudnościami, które go do tej pory przerastały. Syn urodził się z dwiema mutacjami MTHFR. Niestety mimo wielu przeciwwskazań został zakwalifikowany do szczepień. W tamtym czasie studiowałam w akademii medycznej i ślepo wierzyłam w to co mi lekarze mówią. Teraz wiem że popełnili wiele błędów w wyniku których syn ma teraz autyzm. Syn urodził się jako wcześniaķ z zagrożeniem życia. Miał problemy z oddychaniem. Był cały siny. Leżał w inkubatorze i dostawał 2 antybiotyki (Po antybiotyku nie można szczepić co najmniej 2 tygodnie). Mimo to został zaszczepiony. Po szczepieniu był pierwszy nop. Miał drżenia kończyn. Świadczyło to o zapaleniu układu nerwowego. Mimo wizyty u neurologa kazano nam go dalej szczepić. Syn jakoś się wykaraskał i w miarę normalnie rozwijał. Niestety po kolejnych szczepieniach nastąpił gwałtowny regres. Biegał na palcach, nie reagował na swoje imię i zaczął uderzać głową. Według kolejnych lekarzy badających go to nie po szczepieniu. Dopiero ostatnio dowiedziałam się o powiązaniu mutacji szczepień i autyzmu. Piszę tą historię jako przestrogę dla innych. Zaraz po urodzeniu syn miał liczne wybroczyny co może świadczyć o tej mutacji. Niestety w naszym kraju niewielu lekarzy jest świadomych i informuje pacjentów o mutacji i szczepieniach. Koncerny trzymają w szachu cały praktycznie świat medyczny.

Aktualnie walczymy o jak najlepsze funkcjonowanie syna i wielką nadzieję pokładamy w oleju Mr Hemperek. Widzimy już światełko w tunelu, ale nadal musimy pracować nad tym, żeby nie zaprzepaścić szansy żeby syn w przyszłości mógł być samodzielny. Lekarka psychiatra, która go badała, powiedziała nam, że według niej tak będzie, bo jest ogromna poprawa stanu syna. Michał gra na wielu koncertach. Jest z tego dumny. Mowi, że chce być w przyszłości sławnym Yotuberem. Teraz już wierzę, że to się stanie. Gdyby ktokolwiek potrzebował informacji w temacie autyzmu i terapii chętnie podzielę się swoją wiedzą.

Zapomniałam dodać, że było już tak źle, że syn mówił, że się zabije, bo nie chce żyć.

Niestety nie jest mi tak łatwo bo wychowuję go samotnie i do tego musiałam zrezygnować z pracy, bo bałam się o syna. W szkolnej świetlicy był prześladowany i to spowodowało jego stany depresyjne. Do tego miałam problem z dowożeniem go na terapię. Teraz mam mniej pieniędzy, ale więcej czasu dla syna, żeby mu pomagać.

Krótko mówiąc: mam syna z autyzmem. Michał ma 12 lat i ma autyzm. Mówić zaczął w wieku 4 i pół roku. Przyczyną jest u niego szczepienie i mutacja MTHFR. Długo trwało zanim do tego doszłam. Ważne jest zbadanie, a potem prawdopodobnie czyszczenie z metali ciężkich. W czasie tej kuracji stosuje się olej Mr Hemperek. Ja stosuję 24% Mr Hemperek. Najlepiej byłoby porozmawiać. Mogę przekazać, co robiłam. Trzeba działać. Można osiągnąć jeszcze wiele. Mój syn kiedyś był w dużo gorszym stanie. Teraz jest dużo lepiej.

Choose your Reaction!
  • Czy mozna dostac jakies namiary na tą Panią? Email?

    Reply
Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie będzie widoczny